Przedmioty
wybierz
 • 0wybierz
 • 18Chemia
 • 17Fizyka
 • 20Język polski
 • 16Matematyka
Poziom
wybierz
 • 0wybierz
 • 1I Gimnazjum
 • 2II Gimnazjum
 • 3III Gimnazjum
 • 4I Liceum
 • 5II Liceum
 • 6III Liceum
Zagadnienie
 > Strona główna > O nas

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.

O nas

Szukając pomocy w nauce, dodatkowych materiałów lub opracowań, które pozwalają lepiej zrozumieć interesujący Cię obszar wiedzy, natrafiasz na mur. Murem stoją wszystkie przeładowane informacjami portale, które, na domiar złego, sugerują, że pojawiasz się tam tylko po to, aby szybko i bezboleśnie przekopiować wypracowanie. Chwileczkę, przecież możesz być po prostu zainteresowany jakimś konkretnym zagadnieniem, nieprawdaż? Awangarda w twórczości XX-wiecznych pisarzy, która ma wpływ na poezję współczesną lub też teoria fizyczna, która zrewolucjonizowała ludzkie myślenie…


Świat jest taki różnorodny.


Postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw.


W momencie kompletnej cyfryzacji życia przedstawiamy Ci projekt, który pozwoli zaoszczędzić czas, pokaże pasjonującą stronę nauki, a co ważniejsze, wytłumaczy i sprostuje zagadnienia, które mogą Cię nurtować.


Jak to zrobimy?


To bardzo proste. Wyobraź sobie miejsce w sieci, w którym zdobywasz od ręki rzetelne i przystępnie podane informacje. Futurologia? ;-) Nie, ponieważ właśnie tak funkcjonujemy i miło nam gościć kogoś takiego jak Ty na stronie naszego projektu!


Kim jesteśmy?


Najlepiej określa nas sformułowanie „Eksperci z pasją”. Postanowiliśmy wykorzystać, w jak najlepszy sposób, naszą wiedzę i doświadczenie. Stworzyliśmy niepowtarzalny program edukacyjny, który pomaga młodym osobom odnaleźć odpowiedzi na nurtujące je pytania, poszerzyć wiedzę, a także uzupełnić brakujące wiadomości. Nasz zespół posiada duże doświadczenie w nauczaniu dlatego też wiemy, z jakimi trudnościami boryka się dziś młodzież. EduEkspert jest odpowiedzią na wszelkie trudności i dylematy związane z nauką.


Co przygotowaliśmy?


Większość ze wszystkiego! Mamy dla Ciebie bazę eksperckich filmików z dziedzin takich, jak matematyka – królowa nauk, fizyka – einsteinowska precyzja, chemia – pierwiastkowa potęga oraz język polski – mickiewiczowska wizja.


Całkiem nieźle, prawda? Zapytasz pewnie: co jeszcze?


Spieszymy z odpowiedzią: wszystkie powyższe dziedziny są omawiane przez specjalistów – nie ma mowy o przypadkowości zamieszczanych informacji. Wszelkie filmiki są przedstawione w sposób przystępny – to słowo, nieprzypadkowo, pojawia się w tekście po raz drugi. Według nas jest kluczem do zrozumienia, sam przyznasz, często dość niejasnych kwestii. Ileż to razy, nawet świetny nauczyciel potrafił na tyle zagmatwać sprawę, że dopiero starszy brat lub korepetytor byli w stanie wyłożyć ci temat tak, abyś nie miał już żadnych wątpliwości.


Pytanie: po co ich absorbować?


Zdaj się na nas!      

Wybierz portal, który oferuje Ci wszystko, czego potrzebujesz: nagrania audio z języka polskiego,
e-konsultacje z ekspertami, którzy pomagają rozwiązywać trudne zadania (uwaga, eksperci mogą zmierzyć się z naprawdę skomplikowanymi zagadnieniami!), całkowicie darmowa giełda książek, w której ceny ustalają jedynie wystawiający książki, ogłoszenia korepetytorów z całego kraju, w tym także korepetycje za pośrednictwem Skype’a, baza testów podsumowujących wiedzę, które tworzone były do każdego z zamieszczonych filmów!


Do dzieła, Odkrywco – świat stoi otworem!


Pozdrawiamy, zespół EduEkspert